پنج اشتباه در دیزاین آشپزخانه

منتشر شده در

۲ خرداد , ۱۳۹۸

پنج اشتباه در دیزاین آشپزخانه

در دیزاین یک آشپزخونه جدید حواس‌تون باشه جا برای انتخاب‌‌های اشتباهی که بعداً پشیمون‌تون کنه نیست، چرا؟ چون دکور آشپزخونه خیلی گرون‌تر از اون چیزی که شما فکرشو می‌کنید تموم می‌شه، پس باید با حواس جمعی دست به کار بشین و  اشتباه نکنین. اولین اشتباه وقتی معلوم می‌شه که ببینید فضای کافی برای وسایل آشپزخونه‌تون ندارید، پس حتما قبل از یک چیدمان قشنگ، مهم گرفتن و محاسبه اندازه دقیق یخچال، گاز و بقیه وسایل بزرگ آشپزخونه است.

  1. اولین اشتباه وقتی معلوم می‌شه که ببینید فضای کافی برای وسایل آشپزخونه‌تون ندارید، پس حتما قبل از یک چیدمان قشنگ، مهم گرفتن و محاسبه اندازه دقیق یخچال، گاز و بقیه وسایل بزرگ آشپزخونه است.
  2. آشپزخونه یکی از گرون‌ترین قسمت‌های خونه است، در نتیجه چیدن آشپزخونه رو متناسب با ترند و مد روز پیش نبرید: فضای آشپزخونه جاییه که شما در طول روز باهاش بسیار سر و کار دارید و خریدن وسایلی که الان مد هستن یه اشتباه بزرگ مساوی با دور ریختن پول‌هاتونه!
  3. صفحه‌ اشتباه برای روی کانتر: اگر آشپز حرفه‌ای هستید یا بچه کوچیک دارید خریدن یک صفحه با دوام برای میزتون از شکل و قیافه‌اش خیلی مهم‌تره، صفحه‌ای که به راحتی نشکنه و روش خط نیفته.
  4. یک کابینت نامناسب می‌تونه دیزاین رویایی خونه‌تون رو به شکل ضایعی جلوه بده و از اون طرف انتخاب کابینت مناسب می‌تونه دیزاین ساده خونتون رو شبیه مجله‌های ikea شیک و مدرن کنه.
  5. در انتخاب کاشی سلیقه به خرج بدین و انتخاب اشتباه نکنید، تفاوت قیمت کاشی‌ها با هم خیلی زیاد نیست، اما چون چیزیه که خیلی به چشم میاد و تصویر کلی آشپزخونه شما رو خلق می‌کنه یادتون باشه به خاطر یه کم بالا و پایین قیمت‌ مدل‌ها، کیفیت و زیبایی رو فدای کمیت و قیمت نکنیدبرچسب ها