تاریخچه گروه صنعتی نظری

گروه صنعتی نظری در سال 1338 با ایده، پشتکار و تلاش جوانی راسخ و علاقمند به صنعت به نام فریدون نظری منش که توسعه صنعت کشور را یکی از آرزوهای خود تجسم نموده بود ایجاد گردید . گروه صنعتی نظری در اوایل شروع فعالیت در اندازه نسبتاً کوچک ولی با چشم انداز های بزرگ و متعالی در ذهن کارآفرین آن راه اندازی شد. این شرکت با توجه به محدودیت های منابع، دانش و فن آوری در آن دوره، سبد محدودی از محصولات از قبیل تولید گهواره و تخت خواب های فلزی را در دستور کار خود قرار داد که پس از گذشت حدود یک دهه از تولید و عرضه محصولات مذکور و با توجه به تقاضا و نیاز بازار، توسعه سبد محصولات در قالب تولید و عرضه انواع صندلی به عنوان مهمترین ماموریت این شرکت تعیین گردید.
گروه صنعتی نظری امروزه پس از گذشت بیش از شش دهه فعالیت و نقش آفرینی در صنعت کشور به یکی از قطب های تولید مبلمان خانگی و اداری و محیطهای اجتماعی مبدل شده است به طوری که طی دهه های اخیر به دفعات موفق به دریافت جوایز و تقدیر نامه های محصول برتر از طرف سازمان های ذیربط گردیده است .
گروه صنعتی نظری با تمرکز بر نوآوری در محصول و مسئولیت پذیری در ارائه خدمات در راستای تامین هر چه بیشتر نیازها و انتقادات مشتریان و ذینفعان تلاش نموده به طوری که موفق به کسب استانداردهای مدیریت و تضمین کیفیت از نهاد های بین المللی شده است .
گروه صنعتی نظری بیش از سه دهه است که در حوزه صادرات محصولات تولیدی خود به بازارهای جهانی اقدام نموده و برآن است تا با توسعه سهم صادرات محصولات خود در تولید نقش موثری در کسب جایگاه و اعتبار بین المللی در صنعت مبلمان و دکوراسیون ایفا نماید .
به امید توفیق روزافزون برند و محصولات نظری در بازار های جهانی

بیانیه ماموریت

گروه صنعتی نظری با بیش از شش دهه ، یکی از با سابقه ترین و خوشنام ترین تولیدگنندگان در صنعت مبلمان ، انواع مبلمان اداری ، خانگی ،آموزشی،رستورانی،استادیومی و فضای باز در راستای توسعه صنعت کشور فعالیت مینماید. ما با تمرکز بر کیفیت، دانش، فن آوری و نوآوری در مسیر تعالی این صنعت حرکت می کنیم. ما با اتکاء به خودباوری مسئولیت پذیری و استفاده موثر از نیروی انسانی خلاق و متعهد در جهت تحقق ماموریت و اهداف خود گام برمی داریم . رسالت ما ایجاد محیطی دلنشین، راحت و جذاب است .

 افتتاحیه شوروم سیت‌لند

چشم انداز

پیش رو در بازار در میان تولید کنندگان داخلی صنعت مبلمان و توسعه بازارهای خارجی

خط مشی سیستم مدیریت کیفیت

گروه صنعتی نظری بعنوان یکی از با سابقه ترین و خوشنام ترین تولیدگنندگان در صنعت مبلمان ، انواع مبلمان اداری و خانگی و محیطهای اجتماعی و دکوراسیون،گامهای بلندی را در جهت اجرای سند استراتژیک و تعهد به سیستم مدیریت کیفیت برداشته است.لذا این اهداف در راستای سیاستهای ذیل حاصل خواهد شد :
⦁ حفظ و بهبود موقعیت رقابتی
⦁ بهبود رضایت مشتریان و ذینفعان
⦁ نوآوری در محصولات و خدمات
⦁ بهبود مستمر در کیفیت محصولات و خدمات
⦁ بهبود بهره وری سازمانی با تمرکز بر فن آوری
⦁ توسعه بازارهای خارجی
اینجانب در راستای همسویی با سیاستهای گروه صنعتی نظری مبنی بر “توسعه و سودآوری پایدار” ضمن اعلام اعتقاد و پایبندی خود به رعایت مفاد این خط مشی ، الزامات قانونی ،آئین نامـه ها و مقررات ،استانداردهای مربوطه از جمله ISO9001:2015 و استـانداردهای ملی ایران مرتبط با محصولات،نظارت مستمر برحسن اجرا و بهبود اثربخشی سیستم مدیریت کیفیت را متعهد دانسته و از طریق تدوین،بازنگری و بررسی اهداف کلان درجهت پیشبرد استراتژیهای شرکت مد نظر قرار داده وقصد دارد با انگیزش منابع انسانی و بهره گیری از اندیشه های خلاق و خرد جمعی، در راستای بهبود مداوم فرآیندها و محصولات گام بردارد.

منشور ارزشهـای اخلاقی

⦁ مسئولیت پذیری و پاسخ گویی
⦁ همدلی و تعهد
⦁ درستکاری و صداقت
⦁ عدالت و انصاف
⦁ تیم سازی

ما بر این باوریم که گروه صنعتی نظری خانواده ای متشکل از افرادی دلسوز، همدل و مسئولیت پذیر است . ما سازمان خود را بر ارزش های محوری زیر بنا می کنیم:

استانداردها

تقدیرنامه مجموعه ورزشی آزادی و SGS CERTIFICATE

ISO

افتخارات

HOFEX BEST PRODUCT AWARDS HOFEX 2013 HOFEX 2011

جوایز

شرکای تجاری

محصولات
Cresta Help Chat
Send via WhatsApp